Кафедра «Мережі зв’язку» є випускаючою зі спеціальності  172 «Телекомунікації та радіотехніка» забезпечує наступні спеціалізації: «Комп’ютерні мережі та Інтернет» (бакалаврат та магістратура) та «Інформаційні технології та системи у бізнесі» (магістратура). На кафедрі студенти отримують професійну підготовку, що забезпечує необхідні знання та навички для роботи практично у всіх телекомунікаційних компаніях провайдерського та операторського рівня, а також на будь-яких підприємствах, де є комп’ютерні мережі.

Сьогодні колектив кафедри нараховує двадцять два співробітників, поряд з професорами та доцентами трудяться молоді викладачі з числа кращих випускників Академії.

Фото_1 [object object] Кафедра мереж зв’язку

Зліва направо стоять:  д.т.н., доц. Тіхонов В.І., ст. викл. Шулакова К.С., ст. викл. Боярських П.В., к.ф.н., ст. викл. Цира О.В., ст. викл. Шнайдер С.П., к.т.н., проф., зав. каф. МЗ Нікітюк Л.А., ст. викл. Лаврека К.Д., к.т.н., доц. Шерепа І.В., к.т.н., ст. викл. Бубенцова Л.В., ст. викл. Яворська О.М., ст. викл. Царьов Р.Ю.

На кафедрі вчаться аспіранти, проводиться підготовка магістрів та здійснюється керівництво дипломним проектуванням та випускними роботами бакалаврів.

завідуючий кафефдри  Нікітюк Л.А. 705-03-23, 705-04-81

network.group@onat.edu.ua

Соціаньні мережи:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100022517391545