Дозвольте поінформувати вас про те, що ВІДКРИТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ У ЧЕРГОВОМУ ЩОРІЧНОМУ КОНКУРСІ НА ЗДОБУТТЯ СТИПЕНДІЙ ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM 2021-2022.

FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. У КОНКУРСІ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ:

– кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;

– дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше п’яти років, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;

– діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше п’яти років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

ГАЛУЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

– мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

– вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

– повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

УМОВИ ГРАНТУ:

– щомісячна стипендія;

– додаткові кошти для придбання професійної літератури;

– медичне страхування;

– квиток в обидва боки.

РЕЧЕНЕЦЬ ПОДАННЯ ЗАЯВОК – 15 ЖОВТНЯ 2020

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням:

Аби увиразнити уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки та описи дослідницьких проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Вісників й викладені у Facebook.

Будемо вдячні за  поширення цієї інформації серед усіх зацікавлених осіб.

Щиро й з повагою,

Вероніка Алексанич

Координатор програм обміну для науковців

VERONICA ALEKSANYCH