ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА УСІ БАЖАЮЧІ ОТРИМАТИ ВІЙСЬКОВУ ОСВІТУ!

Якщо вибір в отриманні вищої освіти привів Вас у стіни Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, це крім перспективної і престижної спеціальності, надасть Вам можливість отримати також і військову освіту!

Фото для страницы на сайт-24-04-2018 [object object] Військова підготовка                        24 04 2018

      Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова уклала договір з Військовою академією м. Одеси на право військової підготовки студентів на базі Факультету підготовки офіцерів запасу з отриманням офіцерського звання – молодший лейтенант запасу після закінчення навчання. У відповідності до Наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України № 719/1289 від 14 грудня 2015 року проходити навчання військовій справі мають право всі громадяни України, які отримують вищу освіту або вже мають диплом про вищу освіту не нижче ступеню бакалавра. Навчання військовій справі триває 2 роки. Після проходження загальних військових зборів у ВА р. Одеси студенту-курсанту наказом Міністра оборони України присвоюється офіцерське звання. Навчання на контрактній основі.
До конкурсного відбору для навчання на Факультеті підготовки офіцерів запасу, допускаються на добровільних умовах громадяни України придатні до військової служби за станом здоров’я, як чоловічої, так і жіночої статі.
Студенти, які виявили бажання проходити військову підготовку, особисто подають заяву за підписом директора інституту, відповідальному за військову підготовку ОНАЗ і беруть участь на загальних умовах у конкурсному відборі.
Заява повинна бути оформлена відповідним чином, приклад можна переглянути за ⇒ посиланням.
Увага! Контрольні терміни подання заяви наступні: до 27 квітня, до 18 травня, до 15 червня 2018 року.

Важлива інформація щодо вступу на ФПОЗ ВА (м. Одеса) у 2018 році

Проходження військової лікарняної комісії

Військову лікарняну комісію (ВЛК) особа, що виявила бажання прийняти участь у конкурсі, зобов’язана пройти у встановлений термін та у військовому комісаріаті, де її взято на облік. Для конкурсантів жіночої статі місце проходження ВЛК потребує уточнення безпосередньо в Приймальній комісії ФПОЗ Військової академії (м. Одеса).
Для студентів Академії встановлені наступні терміни проходження ВЛК:

квітень-серпень 2018 року.

Необхідні для проходження ВЛК документи:

  • паспорт громадянина України;

  • посвідчення про приписку до призовної дільниці (військовий квиток);

  • пакет документів безпосередньо для надання ВЛК: амбулаторна картка розвитку дитини; амбулаторна картка студента; довідка від нарколога; довідка з шкірно-венерологічного диспансеру; довідка від психіатра; результати аналізу крові на антитіла до ВІЛ, RW, гепатиту “В” і “С”; результати загального аналізу крові, аналізу сечі, флюрограма, електрокардіограма серця.

Увага! Особи, що не перебувають на військовому обліку в м. Одесі, проходять ВЛК в військовому комісаріаті за місцем прописки. Для цього необхідно особисто отримати направлення від Приймальної комісії ФПОЗ Військової академії (м. Одеса) або у відповідального за ВП ОНАЗ.

Складання вступних випробувань

До вступних випробувань входять професійний психологічний відбір, фізична підготовка та допризовна підготовка (теорія і практика). Для допуску до вступних випробувань конкурсант зобов’язаний при собі мати паспорт громадянина України та посвідчення про приписку до призовної дільниці (військовий квиток), крім осіб жіночої статі.
Для студентів Академії встановлені наступні терміни складання вступних випробувань:

  • професійний психологічний відбір та допризовна підготовка (теорія) – 22 травня 2018 року;

  • фізична підготовка – 23 травня 2018 року;

  • допризовна підготовка (практика) – 24 травня 2018 року;

  • резерв – 28-29 травня 2018 року.

Вступні іспити починаются о 14:00 на території Військової академії (м. Одеса) за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 10 (КПП № 1).

Зарахування на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Рішення про зарахування на навчання здійснюється під час мандатної комісії за згодою конкурсанта за умов його придатності до навчання за станом здоров’я й успішного проходження вступних випробувань. Для допуску до мандатної комісії конкурсант зобов’язаний при собі мати паспорт громадянина України та посвідчення про приписку до призовної дільниці (військовий квиток), крім осіб жіночої статі. Для студентів Академії встановлені наступні терміни проходження мандатної комісії:

21 серпня 2018 року. 

Вартість навчання в 2018-2019 навчальному році орієнтовно  4500 гривень за семестр.

Адреса Військової академії:
65009, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 10