Керівником Вінницького ННЦ є Герасимлюк Володимир Сергійович – досвідчений педагог та працівник галузі зв’язку із багаторічним стажем.
Вінницький навчально-науковий центр (ВННЦ) є структурним підрозділом Академії і створений наказом Державного комітету з автоматизації України №150 від 06.07.2004 р.
Він організований з метою надання студентам допомоги у навчанні безпосередньо на місцях їхньої роботи та проживання, для ефективної виробничої та переддипломної практики на підприємствах зв’язку з можливістю використання сучасного обладнання під час практичної підготовки фахівців, організації та впровадження дистанційного навчання, активного залучення до навчального процесу інженерно-технічних працівників.
Першочерговим завданням створеного комплексу є підготовка фахівців з вищою освітою для підприємств зв’язку, крім того Вінницький регіон потребує фахівців із напрямку «Телекомунікації та радіотехніка» у наступні підприємства: обласні відділення операторів мобільного зв’язку, державні підприємства, податкову інспекцію, пенсійний фонд, банки та банківські установи, структурні підрозділи МЗС України, МВС, СБУ України у Вінницькій області та областей, що межують.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.12.2016 №1565 Вінницький ННЦ отримав ліцензію на впровадження освітньої діяльності. Ліцензійним обсягом прийому – 50 осіб на підготовку бакалаврів: 172. – Телекомунікації та радіотехніка.
Матеріально – технічна база ВННЦ має сучасне технічне, лабораторне та комп’ютерне обладнання, яке дозволяє на високому науково-методичному рівні вести підготовку фахівців згідно програм Академії.
В навчальному процесі використовується навчально-методична література, розроблена для студентів заочної форми навчання викладачами кафедр ОНАЗ, а також бібліотечні фонди філії, технічної зали обласної бібліотеки.
Контроль за виконанням навчального процесу покладається на Академію. У періоди проведення лабораторно-екзаменаційних сесій навчальний процес (зміст лекцій, розклади занять, дисципліна викладачів та студентів, іспити, заліки) контролюється директором навчально-наукового інституту заочного навчання.
Шановні абітурієнти!
Якщо Ви бажаєте стати фахівцем ХХІ століття галузі «Інформаційні технології», ми запрошуємо Вас до національного вищого навчального закладу України у галузі зв’язку ІV (найвищого) рівня акредитації на перший та старші курси заочного навчання за контрактною та бюджетною формами підготовки бакалаврів за спеціальністю: 172. Телекомунікації та радіотехніка.
Зарахування проводиться:
1-ий курс (на базі повної середньої освіти) – за результатами ЗНО;
старші курси (на підставі диплому молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра) – за співбесідою.
Обравши навчання у Вінницькому ННЦ Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова Ви зможете:
отримати гарантовано високий рівень навчання за програмами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра;
здобути високу фахову підготовку і сучасні знання, а також практичні вміння і навички;
постійно удосконалювати знання вивчаючи новітні мережні технології, сучасні мови програмування, нові комп’ютерні програми, системне адміністрування, комп’ютерну графіку та дизайн;
після закінчення навчання працевлаштуватися на престижну, стабільну й високооплачувану роботу;
мати швидке зростання кар’єри.
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ВСТУПУ:
Для вступників на 1-й курс необхідні:
– сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти;
– документ про загальну середню освіту;
– копія паспорта (ст. 1, 2 та 11) і копія довідки з ідентифікаційним кодом;
– копія військового квитка або копія приписного свідоцтва;
– копія трудової книжки, завірена відділом кадрів у поточному році;
– 4 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
– два конверти з марками по Україні.
Для вступників на старші курси необхідні:
– документ про освіту (атестат з додатком, диплом молодшого спеціаліста чи спеціаліста, магістра з додатком);
– копія паспорта (ст. 1, 2 та 11) і копія довідки з ідентифікаційним кодом;
– копія військового квитка або копія приписного свідоцтва;
– копія трудової книжки, завірена відділом кадрів у поточному році;
– 4 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
– два конверти з марками по Україні.
адреса м.Вінниця, вул. Миколи Оводова (Козицького), б. 22