ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ
ІМ. О. С. ПОПОВА
ШУКАЄ СВОЇХ ВИПУСКНИКІВ

Дорогі наші випускники!

У лютому 2003 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О. С. Попова було створено громадську організацію «Міжнародна асоціація випускників Одеської національної академії зв’язку» з метою зміцнення партнерських та дружніх відносин між представниками різних країн світу, випускників Академії.

Наша Академія існує з 1920 року. За цей час її закінчили багато наших співвітчизників, а також представники різних країн світу, які є в даний час провідними фахівцями у вищезгаданій галузі.

Міжнародна асоціація випускників ОНАЗ вирішила видати 3-й том “Золотих сторінок випускників”, з інформацією про досягнення у професійній, громадській і науковій діяльності наших випускників.

Ви не зможете залишитися байдужими до цієї події і побажаєте, щоб інформація про Вас увійшла в цю книгу.

Ми сподіваємося, що Ваші виробничі та творчі успіхи послужать добрим прикладом і студентам і майбутнім випускникам, допоможе їм у виборі професії, яка є актуальною і необхідною в галузі зв’язку та інформатизації, що стрімко розвивається.

Якщо Ви хочете, щоб інформація про Вас увійшла в цю книгу, просимо Вас якомога швидше надіслати на нашу адресу (електронною або звичайною поштою) Вашу фотографію розміром не менш як 9х13 см, а також біографічну довідку.

Вимоги до оформлення: обсяг від 0,5 сторінки формату А4, шрифт Times New Roman. 14 nт, одинарний інтервал + фото в цифровому вигляді формат JPG, розмір 64 КВ, дозвіл 24 bit color.

Зміст біографічної довідки: прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи; коротка біографія; рік вступу і закінчення ВНЗ; основні віхи трудової діяльності; почесні звання і нагороди; про сім’ю (за бажанням), не більше 1-2-х пропозицій. Публікація буде здійснюватися безкоштовно. Бажаючі згодом зможуть придбати 3-й том «Золотих сторінок випускників Академії» за собівартістю видання.

2010 року у світ вийшов черговий том циклу “Золоті сторінки випускників академії”, що містить інформацію про успіхи та досягнення наших колишніх студентів. З питань придбання книги звертатися до Нікітіної Валенентини Іванівни 048-720-78-71.